MojAndroid

Výrobca Seagate Technology, ktorý sa špecializuje na výrobu zariadení pre ukladanie dát, informoval o novom zariadení, ktoré netradične spája niekoľko rôznych funkcii. Samsung Wireless, ako bol produkt nazvaný, v sebe integruje 1,5 TB pevný disk, batériu, ktorá dobije vaše mobilné zariadenie a technológiu Wi-Fi pre bezdrôtové pripojenie a využívanie. Dokáže sa tiež pripojiť k iným sieťam a zdieľať ich pripojenie s piatimi smartfónmi alebo tabletmi.

Integrovaná batéria môže byť tiež využitá na chod zariadenia celkom po dobu siedmich hodín a to pri zdieľaní súborov. Zariadenie bude skôr určené ako príslušenstvo pre mobilné zariadenia, na ktorom si môžete ukladať svoju hudobnú zbierku alebo video obsah a zdieľať dáta so smartfónom a tabletom. Bezproblémovo však môže byť vďaka rozhraniu USB 3.0 použitý aj ako rýchly externý disk pre váš počítač. Pomerne zaujímavá je aj cena, ktorá bola stanovená na 179 dolárov (130 eur). Uvedená cena však nie je konečná pre slovenský trh a môže sa odlišovať. Podľa tlačovej správy je disk už v tejto chvíli dostupný celosvetovo.

Viac informácií sa dozviete na domovskej stránke produktu.

https://www.youtube.com/watch?v=OcHDVi-EoQk

Zdroj: businesswire

13.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+