MojAndroid

Najnovšie správy z Ázie prinášajú nečakané novinky. Spoločnosť Samsung vymenila svojho šéfa dizajnu Chang Dong-hoona po tom, ako minulý týždeň podal výpoveď. Jeho miesto zaujme zástupca Lee Min-hyouk, ktorý sa o dizajn Samsung zariadení doteraz zasluhoval pod pseudonymom Midas. Najzaujímavejšou otázkou sa ale nestáva tá, prečo Chang odchádza zo spoločnosti Samsung, ale ako nový šéf dizajnu ovplyvní výzor Samsung smartfónov a tabletov v blízkej budúcnosti. Prejaví sa jeho práca už na pripravovanom Samsungu Galaxy Note 4 či prémiovej verzii Galaxy S5?

Nový šéfdizajnér by spoločnosti mohol priniesť iný pohľad na vec, pričom by práve jeho rukopis mohol Samsung smartfóny urobiť ešte používateľsky prívetivejšími. Uvidíme teda, ako sa so svojou novou funkciou popasuje a rozhodne sa tešíme na jeho prvé kroky na tejto pozícii.

Zdroj: Endadget

8.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+