MojAndroid

Samsung 3.mája pripravuje tlačovú konferenciu s názvom Samsung Unpacked, na ktorej sa dozvieme všetky podrobnosti o pripravovanom smartfóne Samsung Galaxy SIII. Samsung nás necháva v napätí až do poslednej chvíle. Len predvčerom spustil odpočítavanie na stránkach www.tgeltaayehxnx.com, ku ktorým nás zaviedol záhadný odkaz v tvare tgeltaayehxnx. Časomiera vypršala včera o trinástej hodine a my sme mohli v tom čase už sledovať dve nové upútavky, ktoré naznačujú, že nový Galaxy smartfón bude niečím skutočne výnimočným. Dokazujú to aj najnovšie uniknuté benchmarky, v ktorých údajný Galaxy SIII poráža konkurenciu svojim grafickým výkonom so značným náskokom.

Samsung k príležitosti odhalenia svojho nového zariadenia a možno aj novej cloudovej služby S-Cloud vydal aplikáciu SAMSUNG mobile UNPACKED 2012. Tá okrem informácií z predchádzajúcich odhalení Unpacked umožní 3. mája okamžitý prístup k informáciám o Galaxy SIII vrátane oficiálnych tlačových správ. Vďaka aplikácii si budete môcť túto udalosť tiež pozrieť naživo  a následne aj offline prostredníctvom funkcie UNPACKED Live. Účastníkom konferencie aplikácia poslúži tiež ako zdroj informácií pre dopravu na miesto.

My už samozrejme aplikáciu v našich telefónoch máme nainštalovanú a sme pripravení vám poskytnúť exkluzívne informácie aj priamo z  Londýna.

 

SAMSUNG mobile UNPACKED 2012
SAMSUNG MOBILE UNPACKED
Verzia 1.0 (23. 4. 2012)
Veľkosť 14 MB
2.2+

Zadarmo

Zdroj: Google Play

24.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+