MojAndroid

Len predvčerom Samsung predstavil najnovší smartfón z radu Note. Popri tom, ako svetu ukazoval nový Samsung Galaxy Note 7 ale svetu predstavil ešte jednu novinku, o ktorej ale pri prezentácii neinformoval. Volá sa Samsung Cloud a ide o vlastné cloudové úložisko pre majiteľov Samsung zariadení. Samsung ním chce pritiahnuť ešte viac zákazníkov a my to hodnotíme ako správny krok. Zadarmo vám totižto dnes nedá len tak hocikto 15 GB miesta v cloude.

galaxy-note-7-38

Náš tip
Samsung Galaxy Note 7 oficiálne predstavený. Najlepší tabletofón je teraz ešte lepší

Výhodou nového cloudu od Samsungu je aj možnosť zálohovať naň všetko z vášho smartfónu či tabletu – nastavenia, aplikácie, dáta, či dokonca rozloženie ikon na domácej obrazovke a pozadie. Samsung niektoré z týchto údajov zálohoval automaticky už dlhšie, a to na Samsung konto, pod ktorým ste sa do zariadenia mohli prihlásiť. To teraz rozšíril o klasické úložisko pre akýkoľvek typ dát, ktoré si používatelia chcú zálohovať do cloudu. Prvým zariadením, s ktorým získate aj 15 GB v online úložisku, je pochopiteľne Samsung Galaxy Note 7. Je však takmer isté, že Samsung toto úložisko ponúkne v budúcnosti pri kúpe viacerých modelov z ich portfólia.

Zdroj: AndroidCommunity

4.8.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+