MojAndroid

Lifestylový rad televízorov Samsung sa na slovenskom trhu rozrástol o model The Sero – moderný dizajnový televízor s otočnou obrazovkou a integrovaným stojanom. Práve otočná obrazovka je najzaujímavejším aspektom tohto televízora.

Samsung uvádza, že svojou novinkou sa rozhodol cieliť na mileniálov a príslušníkov generácie Z, ktorí veľkú časť mediálneho obsahu prehliadajú cez svoje mobilné zariadenia. The Sero sa vďaka svojmu otočnému mechanizmu prispôsobí vertikálnemu mobilnému obsahu, no na zrkadlenie obrazovky smartfónu či prezeranie sociálnych sietí poslúži rovnako dobre, ako na klasické pozeranie filmov a televíznych kanálov.

The Sero

Plný inteligentných funkcií

Samsung Sero QE43LS05T (2020), ktorý je vybavený obrazovkou QLED s technológiou Quantum Dot so 100 % objemom farieb, disponuje celým radom inteligentných funkcií zameraných na prepojenie ďalších smart zariadení napríklad na zrkadlenie obrazovky mobilu, tabletu alebo dokonca počítača na TV.

Spomína sa napríklad funkcia Easy Tap, kedy jedným poklepaním smartfónom na rám televízora dochádza k spárovaniu pre prenos obsahu na veľkú obrazovku.Ak počúvate hudbu alebo sledujete video na vašom telefóne, funkcia ich prehrá na televízore už v priebehu niekoľkých sekúnd.

Vďaka aplikácii SmartThings pre Android aj iOS môžete tiež napríklad začať sledovanie filmu na vašom smartfóne a následne jednoducho pokračovať u vás doma na The Sero.

Nechýba ani podpora Apple AirPlay 2 pre prehrávanie obsahu zo zariadenia s operačným systémom iOS. Popri tom The Sero ponúka aj herný režim v podobe Auto Game Mode (ALLM) a Game Motion Plus.

Kvalitné audio v stojane

Súčasťou televízora Samsung The Sero je podstavec, v ktorom je umiestnený adaptabilný audio systém s celkovým výkonom 60 W vo verzii 4.1, teda vrátane jedného basového reproduktora.

Kľúčovú funkcia, teda otáčanie obrazovky televízora, je možné ovládať cez mobilnú aplikácie, ale aj klasický diaľkový ovládač.

Model The Sero (Samsung QE43LS05T) bude na slovenskom trhu dostupný s uhlopriečkou 43″ (109 cm) za maloobchodnú odporúčanú cenu 1 599 €. K televízoru sa dajú dokúpiť aj kolieska The Sero Wheel pre jednoduché presúvanie z miesta na miesto či medzi miestnosťami.

23.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+