MojAndroid

Po búrlivých diskusiách a negatívnych vyjadreniach zo strany používateľov v súvislosti s chybnou aktualizáciou Samsungu Galaxy S3 na Android 4.3, ktorá spôsobila viac škody než úžitku začal Samsung sprístupňovať opravenú aktualizáciu. Zatiaľ je dostupná len v niektorých krajinách, postupne sa však mala dostať aj na Slovensko.

Samsung_GalaxyS3

Po uvoľnení aktualizácie, ktorá obsahovala mnohé chyby a nedostatky, dnes spoločnosť Samsung vypustila novú aktualizáciu pre zariadenia Samsung Galaxy S3. Balík prináša nový Android vo verzii 4.3 Jelly Bean, pričom by systém mal byť už v poriadku a nemala by sa v ňom nachádzať žiadna chyba. Podobne, ako v minulej verzii, prináša novinky v používateľskom prostredí, pridáva Samsung KNOX, podporu pre Galaxy Gear, Daydream, režim v aute, TRIM, vynovené ovládače grafiky a ďalšie. Aktualizácia sa postupne šíri Európou a na vašom zariadení si ju môžete skontrolovať v Nastavenie > Informácie o zariadení > Aktualizácia systému, prípadne priamo v programe Samsung Kies.

Podľa portálu SamMobile, nový firmvér nesie číslo zostavy I9300XXUGMK6 a bol vytvorený 28. novembra. Podľa prvých skúseností sa výkon a stabilita naozaj zlepšila a zatiaľ sa zdá byť všetko v poriadku. Náš redakčný Galaxy S3 zatiaľ aktualizáciu nedostal, takže informácie nevieme skutočne potvrdiť. Budeme si teda musieť počkať až na vyjadrenia čitateľov.

Zdroj: Sammobile

6.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+