MojAndroid

Predstavte si v obývačke osem miliónov pixlov na jednej ploche. Práve toľko stačí na to, aby ste zažili po technologickej stránke tú najdokonalejšiu zábavu, ktorá je u vás doma v súčasnosti možná.

Ste doma a chcete si pohovoriť s priateľmi? Zabudnite na smartfón či tablet – stačí povedať povel a komunikácia s priateľmi pomocou vášho televízora je skutočnosťou. A to vďaka implementácii Skype aj prostredníctvom videohovoru. Vaša domácnosť tak získa možnosť komunikácie na najvyššej úrovni.

Samsung Smart TV UHD - pohľad spredu
Samsung Smart TV UHD – pohľad spredu

 

Pri sledovaní akéhokoľvek programu, či už športového priameho prenosu alebo filmu, zažijete najrealistickejší zážitok. A to bez ohľadu na zdroj obsahu, či už je to SD, HD alebo Full HD. Technológia QuadMatic Picture Engine upraví zdrojový obraz, odstráni vizuálny šum, vylepší detaily a zvýši ostrosť ešte predtým, než prevedie obraz do UHD rozlíšenia. Dokonalý obraz však nie je jediným, čo vás zaujme. Jednoduchosť ovládania a vynikajúce funkcie pre komunikáciu a zábavu robia tento televízor ešte unikátnejším.

Samsung Smart TV UHD - pohľad zprava
Samsung Smart TV UHD – pohľad zprava

 

Ovládanie a pohyb v menu sú rýchle a intuitívne. Pomocou funkcie Smart Hub, ktorá je rozvrhnutá do štyroch panelov, sa televízor Samsung UHD F9000 mení na centrum zábavy a spoločenského života. Zároveň spĺňa požiadavky zákazníkov a ich štýlu používania. Služba Smart Hub od Samsungu vytvára to najlepšie prostredie pre zábavu vďaka okamžitému prístupu k aplikáciám, videám a hudbe. Pomocou sociálnej stránky služby Smart Hub môžete zostať uprostred svojho sociálneho kruhu a sledovať videoklipy svojich priateľov prostredníctvom Facebooku a Twitteru.

Samsung Smart TV UHD - pohľad zľava
Samsung Smart TV UHD – pohľad zľava

 

Viac info: www.samsung.sk/uhd

Zdroj: tlačová správa

21.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+