MojAndroid

Juhokórejská spoločnosť Samsung pripravuje LTE variantu svojich inteligentných hodiniek Samsung Galaxy S3 Classic. Používatelia majú k dispozícii aj obrnenú verziu Samsung Galaxy S3 Frontier, ktorá sa predáva aj vo verzii LTE. Nie každý používateľ však vyžaduje odolnú konštrukciu. Niekomu viac vyhovuje elegantný štýl hodiniek Gear S3 Classic a chýbajúcu podporu LTE internetu prináša práve nová a aktualizovaná verzia.

Náš tip
7 dní s Galaxy S7: Ako vyzerá deň so Samsung Galaxy S7 a Gear S3 (1.časť)

Náš tip
Tomáš Pallo: Samsung Gear S3 sú výnimočné hodinky | ROZHOVOR

Samsung bude tieto hodinky ponúkať prostredníctvom operátorov Verizon, AT&T či T-mobile. Okrem LTE funkcionality majú ponúknuť rovnakú výbavu ako verzia Classic vrátane integrovanej GPS, bezdrôtového nabíjania či snímača tepovej frekvencie. Cena a dostupnosť nových hodiniek Samsung Galaxy Gear S3 LTE zatiaľ nie je zverejnená.

Zdroj: phandroid.com

25.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+