MojAndroid

Samsung predstavil v tomto roku niekoľko mobilných zariadení vrátane vlajkovej lode Galaxy S4, odolnej verzie Galaxy S4 Active a jej zmenšenej verzie Galaxy S4 mini. Produktová línia Galaxy sa však týmto nekončí a spotrebitelia, ktorí hľadajú smartfón zo strednej triedy si budú môcť vybrať z ponuky, ktorá sa rozrástla o tretiu generáciu smartfónu Samsung GALAXY Ace 3.

Galaxy Ace 3

Samsung GALAXY Ace 3 bude vzhľadom na trh dostupný v dvoch verziách a to s podporou mobilnej siete 3G (tento model ponúkne dvojjadrový procesor s taktom 1 GHz) a vo verzii s podporou LTE (so silnejším dvojjadrovým procesorom s taktom 1,2 GHz). Obe verzie ponúknu 4-palcový TFT LCD displej s rozlíšením 400 × 800 pixelov, čím sa v tohtoročnom rebríčku Samsung zariadení postaví o niečo nižšie než Galaxy S4 mini. Nájdeme tu aj 5-megapixelový zadný fotoaparát s LED bleskom a funkciami Sound & Shot, Best Shot a Best Photo. Vnútorná pamäť zariadenia ve verzii 3G má kapacitu 4 GB, pričom pre používateľa bude dostupných 1,77 GB priestoru a kapacita LTE verzie je 8 GB (5 GB pre používateľa). Samozrejmosťou sa stala aj možnosť rozšírenia prostredníctvom micro SD slotu o max. 64 GB. Po stránke konektivity, GALAXY Ace 3 ponúkne podporu pre Wi-Fi v štandardoch 802.11 b/g/n v pásme 2.4GHz, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, A-GPS/GLONASS a trojicu senzorov – akcelerometer, digitálny kompas a proximity.

GALAXY Ace 3 GALAXY Ace 3 GALAXY Ace 3

Zariadenie prichdádza predinštalované s Androidom 4.2.2 Jelly Bean a súčasťou budú aj softvérové vylepšenia ako S Translator, S Travel, S Voice, Easy Mode a funkcia Smart Stay. Rozmery zariadenia sú 121,2 x 62,7 x 9,8 mm a váha je 115 g. Kapacita batérie dosahuje 1500 mAh.

Zdroj: tlačová správa

10.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+