MojAndroid

V sídle spoločnosti Samsung Electronics v Seocho-gu sa konal dôležitý meeting, ktorého sa zúčastnil celý sprievod vedúcich pracovníkov, vrátane vrcholových manažérov Yoon Boo-Keuna a Shin Jong-Kyuna. Diskutovalo sa o plánoch spoločnosti a o novej dizajnovej stratégii s označením “Design 3.0“, ktorá by sa mala objaviť v budúcich produktoch. Informoval o tom denník The Korea Herald.

samsunglogo_one222

“Počas konferencie boli vymenené nové nápady dnešných dizajnových trendov, ako aj ďalšie stratégie na trhu s elektronikou,” uviedol Yoon. “Všetci na stretnutí sa zhodli, že spotrebitelia by mali byť schopní jednoducho identifikovať produkty Samsung.” Posledné tvrdenie naznačuje, že spoločnosť sa chystá zmeniť dizajn celého rádu produktov Galaxy, pravdepodobne ale až v budúcom roku. To znamená, že všetky modely Ace, mini, Note a S, predstavené v aktuálnom roku budú aj naďalej zdieľať rovnaké dizajnové prvky.

Už od predstavenia prvého Galaxy S smartfónu používal Samsung vo všetkých ďalších zariadeniach plastovú konštrukciu. S blížiacim predstavením Galaxy S4 sme dúfali, že sa rozhodne podobne ako HTC a prinesie kovové telo, čo sa nakoniec nestalo skutočnosťou. Aj napriek tomu sme počuli, že výrobca mal k dispozícií trojicu odlišných konceptov S4-ky, pričom jeden z nich bol práve z kovu. Interní pracovníci označili práve tento dizajn za najlepší, no v tom čase by výrobné linky Samsungu nedokázali pokrývať dopyt spotrebiteľov a maloobchodných predajcov, čo bolo dôvodom voľby plastovej verzie.

Zdroj: koreaherald, sammobile

29.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+