MojAndroid

Samsung na nových zariadeniach začal ponúkať novú aplikáciu s názvom IVIO, ktorá predstavuje on-line kino s vlastnou mimoriadnou filmovou knižnicou dostupnou úplne zadarmo. Používatelia zariadení Samsung si tak môžu vybrať a pozrieť tisíce hodín filmov a seriálov, z ktorých mnohé nikdy nevyšli na DVD.

Aplikácia bola pripravená na prístroje so systémom Android. Filmové zážitky tak čakajú majiteľov vybraných Samsung modelov smartfónov, tabletov a Note zariadení* s tým, že sa dostupnosť bude v budúcnosti rozširovať aj na ďalšie prístroje.

„Táto aplikácia jedinečným spôsobom spája výhody videopožičovne a kina. Každý si môže prakticky kedykoľvek a kdekoľvek, a podľa svojej nálady a vkusu, vybrať zo stoviek filmových titulov. Okrem filmov a seriálov z domácej i zahraničnej produkcie tu používatelia nájdu aj obsah z produkcie štúdia Walt Disney, ktorý je na území SR a ČR ponúkaný práve len vďaka tejto aplikácii,“ uviedol Jan Vaníček, Content Manager Samsung Electronics Czech and Slovak. 

Screenshot_2014-07-22-14-17-06 Screenshot_2014-07-22-14-17-18

Samsung tiež majiteľom tabletov Tab S pri prvom spustení daruje prémiový účet s platnosťou 3 mesiace úplne zadarmo. Ostatní budú môcť prémiové funkcie a obsah využívať po dobu jedného mesiaca. Používatelia aplikácie si tak budú môcť zadarmo vychutnávať počas tejto doby všetky benefity prémiového prístupu, ako je prehrávanie bez reklám, rozšírenú ponuku filmov, prístup k obsahu v HD a v neposlednom rade možnosť stiahnuť si film do svojho zariadenia a pozrieť sa na neho neskôr, bez nutnosti pripojenia k internetu.

Aplikáciu IVIO stiahnete v obchode Galaxy Apps spoločnosti Samsung. Použiť môžete aj nasledovný odkaz.

*Aplikácia IVIO je aktuálne dostupná na Tab S, Note Pro, Tab Pro, Tab 3, Tab 4, Note 10.1E2014, Note 3, Note 3 Neo, S5, S4, S4 Active

Zdroj: samsung

22.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+