MojAndroid

Samsung by už v priebehu budúceho mesiaca mal predstaviť nielen nové vlajkové lode Galaxy S8, ale aj nový headset pre virtuálnu realitu Gear VR. Ten by podľa najnovších informácií mal vyzerať obdobne, ako verzia, ktorá sa predáva dnes. Niekoľko noviniek ale Samsung predsa len chystá.

Podľa Rolanda Quandta, nesie nový Gear VR modelové označenie SM-R324. Disponovať bude novým predným krytom, ktorý má zabezpečiť pevné a bezpečné pripojenie Galaxy S8 smartfónov. Úplnou novinkou má byť však ovládač, ktorý by sa mal pripájať prostredníctvom Bluetooth. Výhodou je, že takýto ovládač uľahčí ovládanie VR prostredia, ako aj hier či iných VR aplikácií.

Gear-VR-Controller-3

Samozrejme, aj doteraz ste mohli k svojmu smartfónu pripojiť akýkoľvek kompatibilný bluetooth ovládač. V tomto prípade je však výhodou to, že ku Gear VR bude dostupný už v základnom balení. Používateľ tak nebudete musieť nič dokupovať a nebude sa musieť báť ani o kompatibilitu so svojim zariadením.

Zdroj: sammobile

 

20.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+