MojAndroid

OrangeIba v Orangei môžu zákazníci získať za zvýhodnené ceny dlhoočakávanú novinku tablet Samsung Galaxy Tab. V ponuke Orangeu ho môžu získať už od 249 €.  Jeho  funkcie najlepšie  využijú s novými dátovými programami od Orangeu, ktoré pokryjú všetky komunikačné potreby zákazníkov využívajúcich toto dátové zariadenie.

„Som rada, že jedine pre našich zákazníkov prinášame imidžový tablet Samsung. Všetky vlastnosti a funkcie tohto jedinečného multimediálneho zariadenia novej generácie zákazníci najlepšie využijú v najväčšej a najrýchlejšej Orange 3G sieti,“ hovorí Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka spoločnosti Orange Slovensko.

Tablet Samsung Galaxy Tab v sebe spája najlepšie vlastnosti smartfónov a notebookov. Jeho výhodou je veľká dotyková obrazovka, ktorá používateľom uľahčuje ovládanie a umožňuje pohodlné surfovanie po internete, pozeranie videí a dokonca čítanie elektronických kníh alebo časopisov. Je určený pre ľudí, ktorí každodenne využívajú internet,  pripojiť sa chcú kdekoľvek a kedykoľvek a technologickými novinkami si uľahčujú život.

Tablet Samsung Galaxy Tab zákazníci najlepšie využijú s neobmedzeným dátovým  paušálom Internet na doma Exkluziv, ktorý obsahuje 20 000 MB predplatených dát, ako aj predplatených 10 MB roamingových dát. Vo vianočnej ponuke Orangeu môžu zákazníci získať balík Internet na Doma Exkluziv s bonusom 10 000 MB dát navyše.  Balík umožňuje surfovanie pri maximálnej teoretickej rýchlosti v 3G sieti až do 14,4 Mbit/s. Zákazníci si však budú môcť užívať dátovo neobmedzené surfovanie aj po prípadnom prečerpaní tohto balíka, a to pri prenosovej rýchlosti 128 kbit/s. Pre najnáročnejších užívateľov tabletu Orange pripravuje aj nový dátový balík Internet na doma Exkluziv+, ktorý od 10. 11. 2010 prinesie ďalšie zvýhodnenia dátovej komunikácie prostredníctvom tabletu. S Internetom na doma Exkluziv + za mesačný poplatok 49,90 € zákazníci získajú okrem 20 000 MB predplatených dát  navyše aj balík SMS/MMS 400, ako aj o 20 MB dát navyše na surfovanie v roamingu.

Ceny tabletu s dátovými paušálmi Orangeu približuje nasledovná tabuľka:

Ceny tabletu s dátovými paušálmi Orangeu približuje nasledovná tabuľka:

Parametre tabletu Samsung Galaxy Tab:

www.orange.sk

4.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+