MojAndroid
Matúš Kapusta 22.11.2016

Originálny tablet Samsung Galaxy Tab S 8.4 bol jedným z prvých, ktoré ponúkali Super AMOLED displej takýchto rozmerov. Tablet má už aj svojho nástupcu, no stále má svojich fanúšikov a majiteľov, ktorým verne slúži. Tí si až doteraz museli vystačiť so systémom Android Lollipop a všetko nasvedčovalo tomu, že toto je posledná verzia, ktorú tablet oficiálne dostane. Teraz ale začali niektorí majitelia tabletu hlásiť, že získavajú oficiálnu OTA aktualizáciu na novší Android Marshmallow.

tab

Výrobca tak úplne preskočil verziu 5.1 a rovno ponúka svojim zákazníkom donedávna najaktuálnejšiu verziu systému Android 6.0.1 Marshmallow spolu s bezpečnostnými aktualizáciami z augusta. Update má veľkosť približne 900 MB a zatiaľ bol zaznamenaný na Wi-Fi modeli tabletu. Ponúknuť by mal funkcie typu Google Now on Tap, správcu oprávnení pre jednotlivé aplikácie či šetriaci režim Doze, ktorý by mal vylepšiť nie práve najlepšiu výdrž batérie tabletu.

Môžeme očakávať, že aktualizáciu dostane aj väčší tablet Galaxy Tab S 10.5. Ak ste ešte update nedostali, skontrolujte jeho dostupnosť v nastaveniach tabletu.

Aktualizované: Tablet dostáva aktualizáciu na novší Android už aj na Slovensku. (Za tip ďakujeme nášmu čitateľovi Marekovi)

Zdroj: PhoneArena

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.11.2016
 • SimSon

  No konecne! Ved to bola fakt hanba, ze takyto top-tablet nechal Samsung stat na 5.0. Dufam ze v 6.x vyhodia aspon polovicu tych krepych „zadratovanych“ aplikacii ktore akurat tak zaberaju miesto…

  • Megadeth

   To su tie samsungacke prispate aktualizacie.Urobia vagon vseliakyvh sraciek lacnych + tablety+rada A,J,S a potom v tom maju hokej.

  • Škoda, že sa vykašlali na Tab PRO, ktorý vyšiel krátko pred týmto, a nedostal ani 5.0.

 • Seraphim

  snáď to dostane aj rad Note tabletov

 • Fredy

  Po aktualizácií mám problém s Wi-Fi. Tablet hlási, že je pripojený, ale pripojenie nefunguje. Je potrebný reštart systému. A to sa opakuje napr. na druhý deň.

 • Matus

  Ja mam Tab S 10.5 a už minimálne pred mesiacom mi prišla aktualizácia na Android 6.0.1

Potrebujete poradiť ? Vyskúšajte Android Fórum

eAutoPortal.sk Prečítajte si novinky zo sveta elektromobilov.

Používateľské recenzie
Fotománia

+