MojAndroid

Len niekoľko dní kolujú na internete dohady o tom, čo ponúkne nová rodina tabletov Samsung Galaxy Tab 4 a dnes vám prinášame takmer kompletný zoznam špecifikácií a ich parametrov. Hoci ide iba o dohady, zdajú sa byť vierohodné, pričom niekoľko z nich bolo aj nepriamo potvrdených uniknutými dokumentami.

Recenzia_Samsung_Galaxy_Tab_3_7.0_3

Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Všetky z tabletov Galaxy Tab 4 ponúknu rozlíšenie 1280 x 800 bodov, čo je pre toto obdobie akýmsi najnižším štandardom. 7, 8 a 10,1-palcové verzie budú mať okrem HD rozlíšenia aj 16 GB vnútornej pamäte, pričom najmenšia verzia bude predávaná zrejme aj ako 8 GB model. Všetky tablety si však budú rozumieť aj s microSD kartami. Procesory použité v týchto zariadeniach disponujú 4 jadrami taktovanými na 1,2 GHz, veľkosť operačnej pamäte zatiaľ nie je známa. Povráva sa však o 1 GB RAM pre 7-palcový model a o 1,5 GB RAM pre väčších súrodencov. Všetky tablety sa budú predávať ako verzie s Wi-Fi, 3G a LTE.

Zaujímavé sú aj údaje o fotoaparátoch. Tie by v 7 a 8-palcovej variante mali priniesť rozlíšenie iba 3 Mpix, pričom najväčší z modelov by mal mať až 8 Mpix rozlíšenie. Ďalšie parametre a vlastnosti tabletov zatiaľ ostávajú neznáme, no veríme, že sa o nich dozvieme viac už čoskoro. Samsung tieto zariadenia predstaví zrejme na MWC 2014, ktoré sa koná už o dva týždne a nakoľko budeme priamo v dejisku diania, prinesieme vám o nich čerstvé informácie medzi prvými.

Zdroj: Pocketnow

12.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+