MojAndroid

Spoločnosť Samsung tento týždeň uvoľnila do obehu bezpečnostnú aktualizáciu pripadajúcu na jún 2018 hneď pre tri zariadenia, a to Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy A6+ a Samsung Galaxy J7 Pro. Prvý používatelia hlásia dostupnosť v štátoch ako je USA, Čína a India. Aktualizácia onedlho poputuje aj do ďalších regiónoch.

Okrem opravy chýb aj pár drobných vylepšení

Aktualizácia pre A6+ prináša vylepšenia pre stabilitu a funkčnosť fotoaparátu, pridáva taktiež funkciu HDR. Vylepšenia hlásia predovšetkým pre čínske varianty. Boli opravené ďalšie zraniteľné miesta operačného systému a používateľského prostredia, za čo Samsung chválime. Ak vlastníte ktorékoľvek z týchto zariadení, môžete aktualizáciu prevziať z ponuky nastavení a aktualizácií softvéru.

 

19.6.2018
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+