Spoločnosť Samsung si tento rok získala fanúšikov svojimi vlajkovými loďami Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Hoci niekomu chýbala možnosť vymeniť batériu či použiť microSD kartu, iní zasa ocenili z toho prameniace výhody - pekný dizajn s prémiovými materiálmi. Je veľmi pravdepodobné, že v podobnom duchu bude Samsung pokračovať aj pri svojej ďalšej generácii. Vďaka práci fanúšika sa teraz môžeme pozrieť na to, ako by mohla novinka od Samsungu vyzerať.
https://youtu.be/s9MyqLRczk0
Ako môžete na videu vidieť, tvorca sa nechal inšpirovať najmä súčasnou generáciou vlajkových lodí od Samsungu a príliš veľa sa tam toho nezmenilo. Zrejme ale ani nie je dôvod na zmenu - dizajn aktuálnych modelov je skutočne podarený a stretol sa s vlnou nadšenia. To je niečo, čo sa nedá povedať o predchádzajúcich generáciách. Vo videu vidíme iba drobné zmeny tu a tam, najväčšmi zaujme edge-to-edge displej, ktorý by mohol ešte zmenšiť rozmery zariadenia pri zachovaní rovnakej veľkosti obrazovky.
Drobné zmeny vidíme aj na zadnej strane, kde úprava vzhľadu šošovky fotoaparátu pramení z použitia nového snímača, ktorým by mal byť podľa tohto zdroja 12 MP BRITECELL snímač. Okrem toho sa očakáva zachovanie 5,1" QHD Super AMOLED displeju a pod povrchom by sme mali nájsť supervýkonný procesor Snapdragon 820. Veľa ďalších informácií o pripravovanej novinke z dielne Samsungu zatiaľ nemáme, no to by sa postupom času malo zmeniť.
Zdroj: SamMobile via PhoneArena




Ja vidim v tom videu galaxy s6 :-)
Aj mňa napadlo to isté ;-).
nie je to celkom to iste vsimnite si na boku zarezy na slot na SD ;-) v S6 tie zarezy neboli
Video ukazuje skutocny S7. Presne ako som uz v minulosti pisal…
Pisalo sa aj o tom ze home tlacidlo bude v tvare obdlznika