MojAndroid

Spoločnosť Samsung si tento rok získala fanúšikov svojimi vlajkovými loďami Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Hoci niekomu chýbala možnosť vymeniť batériu či použiť microSD kartu, iní zasa ocenili z toho prameniace výhody – pekný dizajn s prémiovými materiálmi. Je veľmi pravdepodobné, že v podobnom duchu bude Samsung pokračovať aj pri svojej ďalšej generácii. Vďaka práci fanúšika sa teraz môžeme pozrieť na to, ako by mohla novinka od Samsungu vyzerať.

Ako môžete na videu vidieť, tvorca sa nechal inšpirovať najmä súčasnou generáciou vlajkových lodí od Samsungu a príliš veľa sa tam toho nezmenilo. Zrejme ale ani nie je dôvod na zmenu – dizajn aktuálnych modelov je skutočne podarený a stretol sa s vlnou nadšenia. To je niečo, čo sa nedá povedať o predchádzajúcich generáciách. Vo videu vidíme iba drobné zmeny tu a tam, najväčšmi zaujme edge-to-edge displej, ktorý by mohol ešte zmenšiť rozmery zariadenia pri zachovaní rovnakej veľkosti obrazovky.

Drobné zmeny vidíme aj na zadnej strane, kde úprava vzhľadu šošovky fotoaparátu pramení z použitia nového snímača, ktorým by mal byť podľa tohto zdroja 12 MP BRITECELL snímač. Okrem toho sa očakáva zachovanie 5,1″ QHD Super AMOLED displeju a pod povrchom by sme mali nájsť supervýkonný procesor Snapdragon 820. Veľa ďalších informácií o pripravovanej novinke z dielne Samsungu zatiaľ nemáme, no to by sa postupom času malo zmeniť.

Zdroj: SamMobile via PhoneArena

17.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+