MojAndroid

Po unikátnej limitovanej edícii Samsung Galaxy S7 edge so štýlom Batmana teraz kórejský gigant predstavil ďalšiu limitovanú edíciu svojho smartfónu. Tentokrát sa novinka týka olympijských hier a nový dizajn telefónu tak poteší každého športového fanúšika.

https://youtu.be/jRW4FyJ2p1s

Telefón bude mať čiernu farbu, no zaujme aj farebnými akcentmi pri jednotlivých ovládacích prvkoch. Vzadu je umiestnené modré logo piatich kruhov a modrý je aj akcent okolo šošovky fotoaparátu. Na boku nájdeme červené tlačidlo napájania a zelené tlačidlá pre ovládanie hlasitosti. Mriežka reproduktoru pre volania a prstenec okolo tlačidla Domov je zas žltý.

Samsung Galaxy S7 edge Olympiada 1

Musíme uznať, že telefón vyzerá skutočne veľmi atraktívne. Samozrejme, špeciálny dizajn sa prenesie aj do tapiet pre domovskú obrazovku, ako aj do upraveného dizajnu celého systému zariadenia. Samsung rozdá 12 500 takýchto smartfónov atlétom na olympiáde spolu s párom slúchadiel Gear Icon X. Pre verejnosť bude dostupných 2 016 takýchto smartfónov, a aj to iba vo vybraných trhoch, ako napríklad USA, Brazília, Čína, Kórea či Nemecko. Ak by sa vám niekedy tento model dostal do rúk, budete mať skutočné šťastie. Samsung Galaxy S7 edge by sa mal začať v tejto edícii predávať 18. júla, no zrejme by ste pre jeden takýto dostupný model museli cestovať pomerne ďaleko. To ale nič nemení na tom, že smartfón vyzerá skutočne atraktívne.

Samsung Galaxy S7 edge Olympiada 3

Zdroj: Android Police

8.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+