MojAndroid

Samsung v Európe začína sprístupňovať aprílovú bezpečnostnú aktualizáciu pre Galaxy S7 a Galaxy S7 edge.  Tá opravuje 49 najrôznejších zraniteľností a chýb Androidu, ktoré by pre koncového používateľa mohli predstavovať potenciálne riziko. Ďalších 16 bezpečnostných chýb sa týka softvérovej nadstavby Samsungu.

Aktualizácie samozrejme neprinášajú žiadne nové funkcie. Pre používateľov tak nie sú až tak atraktívne, na druhej strane sú ale pre ich bezpečnosť veľmi dôležité. Update je sprítupňovaný postupne vo fázach, takže nemusí byť pre všetkých dostupný ihneď. Či sa už dá stiahnuť môžete ale zistiť jednoducho v nastaveniach zariadenia v sekcii softvérových aktualizácií.

Nezabudnite, že pri aktualizácii je dobré pre jej stiahnutie použiť neobmedzené internetové pripojenie a nabiť batériu aspoň na 50% kapacity. Po stiahnutí a nainštalovaní neprídete o žiadne dáta a teda nemusíte robiť žiadne zálohy.

Zdroj: androidauthority

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
20.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+