MojAndroid

Samsung pred niekoľkými dňami ukončil beta testovanie Androidu Nougat pre Samsung Galaxy S7 a Galaxy S7 edge s tým, že prisľúbil skorú aktualizáciu pre všetkých. Zdá sa, že tá začína počnúc dnešným dňom, kedy update dostali už prvý majitelia týchto smartfónov.

Náš tip
Samsung Galaxy S7 a S7 edge budú na Android 7.1.1 Nougat aktualizované už v januári

Nougat ale zatiaľ stále nie je dostupný pre všetkých, ale len pre niekoľko používateľov. Samsung zrejme nový firmvér ešte testuje na malej skupinke ľudí. Ak sa ukáže, že všetko je v poriadku, sprístupní update pre všetkých. Stať by sa tak mohlo v podstate hocikedy v nasledovných hodinách či dňoch. Update nesie číslo verzie G935FXXU1DPLR a obsahuje už najnovšiu bezpečnostnú aktualizáciu pre január.

Náš tip
Samsung Galaxy S7: Pán perfekcionista | RECENZIA

Doplnené 11.1.2017: Podľa najnovších informácií by Samsung mohol nový Android Nougat sprístupniť používateľom v Európe už 17. januára. Vzhľadom na to, že pre niektorých používateľov Samsung v rámci testu už aktualizáciu sprístupnil, tak nie je vylúčené, že 17. január sa javí ako reálny dátum, kedy by update mohol prísť. 

Doplnené 12.1.2017: Samsung už začína sprístupňovať finálnu verziu aktualizácie pre členov beta programu. Android Nougat prichádza vo verzii 7.0. Zatiaľ sme nedostali informácie o tom, že by update dostali aj majitelia smartfónov na Slovensku.

Doplnené 23.1.2017:

Samsung už sprístupňuje aktualizáciu na Slovensku. Update s Androidom 7.0 Nougat má veľkosť 1255 MB. (za tip ďakujeme nášmu čitateľovi)

Screenshot_20170123-191441

Doplnené 2.3.2017:

Po dlhšom čakaní sme sa nakoniec dočkali. Samsung Galaxy S7 edge začal dostávať aktualizáciu na Android 7.0 Nougat aj na brandovaných zariadeniach. O dostupnosti nás informovali viacerí naši čitatelia e-mailom ale aj v komentároch pod týmto článkom. Za screenshoty ďakujeme nášmu čitateľovi Matejovi.

Zdroj: Sammobile

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+