MojAndroid

Oficiálny začiatok predaja nových vlajkových modelov Samsungu sa už blíži. Presne 11. marca má juhokórejský výrobca spustiť predaj Samsungu Galaxy S7 a Galaxy S7 edge aj na Slovensku, a to aj u viacerých mobilných operátoroch. Tí ponúkajú v predobjednávkach možnosť získať novinky aj s virtuálnou realitou Gear VR v hodnote 129 eur zadarmo.

Orange:

Orange ponúka Samsung Galaxy S7 aj Galaxy S7 edge v zlatej a čiernej farbe, a to v pamäťovej variante s 32GB vnútornej pamäte. V predpredaji si môžete obidve novinky kúpiť v cene od 279, resp. 379 eur v prípade verzie edge.  Samozrejme, k obidvom pri predobjednávke dostanete do 10. marca aj spomínaný headset pre virtuálnu realitu, ktorý funguje práve so zariadeniami spoločnosti Samsung. Ten si budete môcť vyzdvihnúť na pobočkách operátora do 25. 3. 2016. Zariadenie si na nich budete môcť zakúpiť už od 11. marca. Plná cena je 699 eur pre Galaxy S7 a 799 eur pre Samsung Galaxy S7 edge.

Samsung_Galaxy_S7_black___Orange
Samsung Galaxy S7: Cenník

Samsung_Galaxy_S7_Edge_black___Orange
Samsung Galaxy S7 edge cenník

O2

O2 tiež prináša predobjednávky vlajkových lodí Samsung Galaxy S7 a Samsung Galaxy S7 edge. Cena nového Galaxy S7 v e-shope operátora pri platbe bez programu predstavuje 699 eur, s Diamantovým O2 Paušálom však zákazník zaplatí v hotovosti 171 eur. Cena Galaxy S7 edge predstavuje 799 eur, s Diamantovým O2 Paušálom zákazník zaplatí v hotovosti 271 eur. Netreba však zabudnúť aj na možnosť vyskladať si celú cenu smartfónov aj uplatnením viacerých bonusov.

Samsung_Galaxy_S7___S7_edge
Samsung Galaxy S7 cenník O2
Samsung Galaxy S7 edge cenník O2
Samsung Galaxy S7 edge cenník O2

Telekom

Telekom zatiaľ na svojich stránkach nový Samsung Galaxy S7 a S7 edge neponúka. Dá sa len nezáväzne rezervovať, a to na tejto stránke. Informácie o dostupnosti a cene u tohto operátora doplníme hneď, ako budeme mať k dispozícii nové informácie.

Doplnené:

Samsung a Telekom oficiálne odštartujú predaj Samsung GALAXY S7 a S7 edge už v stredu 9. marca 2016 o 16:00 v Telekom predajni v bratislavskom Auparku. Zákazníci si budú môcť prevziať Samsung GALAXY S7 a S7 edge ako vyzdvihnutie svojej internetovej preodbjednávky. Telekom a Samsung pripravili aj sprievodný program pre prvých majiteľov Samsung GALAXY S7 a S7 edge na Slovensku, ktorý odštartuje o 16:00 v stredu 9. marca 2016.

5.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+