MojAndroid

Samsung už tento piatok spúšťa predaj dvoch dlho očakávaných farebných variantov Galaxy S6 a S6 edge. K dispozícii tak budú všetky plánované farby smartfónov – biela, čierna, zlatá a najnovšie aj modrá (len Galaxy S6) a zelená (len Galaxy S6 edge). Novinky budú k dispozícii v značkových predajniach Samsung v Bratislave, Nitre a Košiciach.

Samsung Galaxy S6 v modrej verzii

Výrazný a súčasne jemný modrý odtieň je jednou z najpopulárnejších módnych farieb tohto roku. Podľa popredného inštitútu pre farebné trendy a prognózovania Pantone sú štyri odtiene modrej (akvamarín, morská modrá, klasická modrá a temná modrá) zahrnuté medzi top 10 odtieňov, ktoré dominujú palete farieb Spring 2015 pre módny a návrhársky priemysel.

Samsung Galaxy Galaxy S6_Left Front_Dynamic_Blue Topaz

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S6 – zásadný krok vpred

„Ľudia, ktorí sa rozhodnú pre smartfón Samsung Galaxy S6 v modrej farbe, sú s najväčšou pravdepodobnosťou sebavedomí, puntičkárski, vyberaví, citliví, nároční a intuitívni. Jas modrej farby priťahuje tých, ktorí vedia, čo chcú,“ hovorí britská psychologička Dr. Donna Dawson.

Samsung Galaxy Galaxy S6_Back_Topaz Blue Samsung Galaxy Galaxy S6_Front_Blue Topaz

Samsung Galaxy S6 edge v zelenej farbe

Najnovšie zelené prevedenie, výhradne pre Galaxy S6 edge, je žiarivým príkladom dizajnu spoločnosti Samsung, ktorého filozofia je založená na myšlienke „krásy snúbiacej sa s účelnosťou“. Zelená farba predstavuje nový život či nové začiatky a je úzko spojená s témou prírody.

Galaxy S6 Edge_Left Front_Dynamic_Green Emerald

Náš tip
RECENZIA | Samsung Galaxy S6 Edge – keď vyhrá forma nad funkciou

„Ľudia, ktorí si zvolia zelenú, bývajú harmonickí, lojálni, pracovití, čestní, zhovievaví a majú záujem o ostatných. Ašpirujú na to byť dobrými občanmi s vysoko vyvinutým zmyslom pre morálku a s túžbou po jednoduchosti. Zelená predstavuje tiež nový život a nové začiatky, čím vzbudzuje nádej a obnovenú vitalitu a energiu v ľuďoch. Sprostredkuje prívetivosť a napojenie sa na druhých. Zároveň znižuje pocit nepokoja – preto keď sú ľudia v strese, často hľadajú pokoj v prírode. Smaragdový odtieň Samsung Galaxy S6 edge prehlbuje všeobecnú atraktivitu zelených vecí vďaka svojej hĺbke a jasu,“ vysvetľuje Donna Dawson.

Zdroj: TS

27.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+