MojAndroid

Samsung Galaxy S5 nie je prvým a ani posledným zariadením s certifikovanou odolnosťou voči vode a prachu, no napriek tomu si v niektorých situáciách počína lepšie ako jeho súperi. Presvedčí vás o tom najnovší test, ktorý vykonali redaktori zahraničného portálu TechSmart. Tí sa vôbec s telefónom nemaznali a po dlhšom pobyte v bazéne mu dopriali aj takmer hodinový prací cyklus.

Smartfón s čítačkou odtlačkov a meračom pulzu chráni certifikát odolnosti IP67, ktorý zaručuje odolnosť voči vode po dobu 30 minút v hĺbke 1 meter. Zariadenie však prešlo tvrdším testom, ktorý síce telefón držal iba meter pod vodou, ale po dobu až 60 minút. Po hodine intenzívneho kúpeľa fungoval Samsung Galaxy S5 tak ako predtým, takže prišiel na rad druhý test – 50 minútový prací cyklus. Ako dopadol najnovší smartfón od Samsungu po tomto teste, sa dozviete v nižšie priloženom videu.

Via PhoneArena

7.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+