MojAndroid

Spoločnosť Samsung uvedie na trh novú vlajkovú loď Galaxy S4 spolu s exkluzívnou edíciou herného titulu od EA Games – Need Fot Speed Most Wanted. Táto hra, ktorá bola vyvinutá exkluzívne pre Samsung, bude k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom služby Samsung Games. Hru si môže zadarmo stiahnuť prvých 100,000 európskych zákazníkov, ktorí si zakúpia Galaxy S4.

needforspeed

Glenn Roland, viceprezident pre nové platformy a OEM spoločnosti EA, uviedol: „Sme veľmi potešení, že môžeme podporiť novo uvádzaný telefón Samsung GALAXY S4 a ponúknuť jeho používateľom optimalizovanú verziu hry Need for Speed ​​Most Wanted, ktorá je dôkazom odhodlania spoločnosti Samsung ponúkať jedinečné herné zážitky na mobilných zariadeniach.“

Partnerstvo so spoločnosťou EA Games je jednou z radu partnerských dohôd uzavretých s poskytovateľmi, ktorí ponúknu obsah prostredníctvom služby Samsung Hub pri príležitosti 27. apríla 2013, kedy bude na európsky trh uvedený telefón Samsung GALAXY S4.  Edíciu hry Need for Speed ​​Most Wanted pre Samsung bude možné hrať aj na zariadeniach Samsung GALAXY S3 a GALAXY Note II.

Samsung Galaxy S4_3

Michelin

Aplikácia Michelin Traffic poskytne v reálnom čase užívateľom v 11 krajinách Európy prístup k dopravným informáciám s veľmi širokým geografickým pokrytím, teda vrátane veľkých miest a väčšiny diaľnic. V rámci tohto partnerstva bude k dispozícii aj aplikácia Michelin Restaurants, ktorá užívateľom na základe možností vyhľadávania podľa niekoľkých kritérií, napr. výber reštaurácií zaradených do sprievodcu Michelin, umožní vo Francúzsku a Nemecku vyhľadať požadovanú reštauráciu. V rámci aplikácie Michelin Restaurants môžu používatelia nahrávať fotografie zo svojich návštev reštaurácií a dokonca písať svoje vlastné recenzie jedál. Partnerstvo medzi Michelin Travel Partner a Samsung Apps bude pokračovať aj v lete spustením aplikácie Michelin Travel, ktorá odporučí informácie približne o 30 000 turistických zaujímavostiach po celej Európe.

Goodbeans

Vývojárska spoločnosť Goodbeans v záujme rozšírenia rodinného obsahu zaraďuje do ponuky Samsung Apps aplikácie Night Night a Little Fox Music Box v ôsmich jazykových verziách – talianskej, španielskej, nemeckej, anglickej, francúzskej, ruskej, portugalskej a holandskej.

Random House Mondadori

Spoločnosť Samsung uzatvorila partnerstvo s vydavateľstvom Random House Mondadori a existujúcu ponuku španielsky písaných kníh rozšírila o ďalších 3 400 titulov. Patria medzi ne knihy najpredávanejších autorov na svete, napr. Kena Folletta, EL Jamesa či Stephena Kinga, a tiež juhoamerických a španielskych autorov, akými sú Isabel Allende, Gabriel García Márquez, Jorge Luis Borges a Ildefonso Falcones.

Zdroj: Samsung

17.4.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+