MojAndroid

Do redakcie nám dorazili včera predstavené vlajkové lode radu Galaxy S21 od spoločnosti Samsung pre rok 2021. Obsahujú výkonný a úsporný procesor Exynos 2100, prichádzajú s novým matným dizajnom, silnejšími batériami a vylepšenými displejmi.

Všetky Galaxy S21 s novým procesorom, 5G a kvalitnými displejmi

Množstvo vlastností majú všetky tieto modely spoločné. Okrem spomínaného procesora napríklad aj to, že v ich baleniach nenájdete nabíjací adaptér ani slúchadlá. Vystačiť si budete musieť s obojstranným USB-C konektorom. Všetky tri novinky bežia na operačnom systéme Android 11 s nadstavbou One UI 3.0.

Samsung Galaxy S21 5G

QHD+ rozlíšenie displeja je výsadou najdrahšieho S21 Ultra 5G, ostatné dva modely sa musia uspokojiť s FHD+ rozlíšením. Všetky displeje ponúkajú variabilnú obnovovaciu frekvenciu s maximom 120 Hz a sú mimoriadne kvalitné s maximálnym jasom až 1300 nitov (1500 v prípade Ultra). Samozrejmosťou sú stereo reproduktory a vodoodolnosť.

Zaujíma vás niečo konkrétne? Pýtajte sa

Telefóny už dorazili do redakcie a my sa púšťame do ich testovania. Tešiť sa môžete aj na videorecenziu modelu Ultra. Ak je niečo, čo vás v súvislosti s týmito smartfónmi zaujíma a mali by sme to otestovať, dajte nám vedieť v komentároch pod týmto článkom. My sa na všetky otázky pokúsime odpovedať buď priamo v komentároch alebo v recenziách.

Viac informácií o konkrétnych modeloch nujdete v našich článkoch:

15.1.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+