MojAndroid

Nadšenci športu boli určite znepokojení kvôli presunutiu olympijských hier. Dôvodom bola zlá pandemická situácia na celom svete. Napriek tomu, že sa mala konať minulý rok, tak sa označuje ako Olympijské hry v Tokiu 2020. Ako cenu za presunutie a zmenu termínu hier dostali všetci olympionici a paraolympionici limitovanú edíciu telefónu Samsung Galaxy S21 5G.

Ako Samsung Galaxy S21 5G určený pre účastníkov OH vlastne vyzerá?

Okrem toho že si atléti domov z Tokia môžu odniesť medaily, tak aj limitovaný smartfón. Samsung Galaxy S21 5G, ktorý dostali športovci je veľmi unikátne sfarbený. Perleťová modrá pokrýva zadnú stranu telefónu a zlatou farbou zvýraznený fotoaparát, olympijské kruhy alebo znak reprezentujúci paraolympionikov a logo Samsungu vyzerajú naozaj vynikajúco.

Samsung Galaxy S21 Limited Edition
Foto: PhoneArena.com


Čo ďalšie má pre atlétov a divákov Samsung pripravené?

V sídle všetkých športovcov sa nachádza “Galaxy Athlete Lounge”. Tam si môžu nadizajnovať svoje obaly pomocou nálepiek inšpirovaných OH 2020 na telefóny, ktoré obdržali.

Ak sa ste sa nedostali do Tokia lebo nie ste športovec, člen médií alebo zamestnanec Samsungu, tak sa môžete pozrieť na virtuálne Samsung Media Center. Je tam možnosť sa ísť pozrieť aj do Galaxy Showroom a vidieť náhľad Samsung Galaxy Z Fold 3.

Galaxy Showroom
Foto: PhoneArena.com

Vedúca výroby a Global Marketing Teamu, Stephanie Choi, sa vyjadrila:

“Samsung bude podporovať aj naďalej Olympijské hry tak ako to robí už vyše 30 rokov. Pre OH v Tokiu 2020 budeme fanúšikom a atlétom dávať možnosť spojiť zážitky a skúsenosti pomocou najnovších mobilných technológii, ako napríklad najnovším smartfónom Samsung Galaxy S21 a jeho vymoženosťami pracovať s 5G sieťou.”

Projekt s dodávaním telefónov pravidelne Samsung organizuje na olympiádach od roku 2014 v Soči. Mnoho olympionikov hodnotí tieto telefóny a výpomoc Samsungu v oblasti komunikácie veľmi kladne a dúfajú, že táto spolupráca bude pretrvávať aj na nasledujúcich olympiádach.

Náš tip
Rad Samsung Galaxy S21 už čoskoro dostane augustový update
1.8.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+