MojAndroid

Najnovšia aktualizácia sa začína pomaly dostávať na prvé smartfóny z radu Galaxy S10. K dispozícii je pre S10e, klasickú S10 a aj S10+. Prichádza s označením G97*FXXS3ASH1 a medzi prvé európske krajiny, ktoré ju dostávajú, patria Holandsko, Francúzsko, Bulharsko Spojené kráľovstvo, Rakúsko, Poľsko či Česká republika. O Slovensku sa zatiaľ nič nepíše, no k dispozícii by mala byť každú chvíľu.

 samsung galaxy s10 augustova bezpecnostna aktualizacia

Aktualizácia je veľká 112 MB a okrem bezpečnostnej záplaty neprináša žiadne novinky. Upozornil na ňu server Sammobile.

Samsung vypustil opravenú verziu aktualizácie pre fotoaparát Galaxy S10

30.5.2019

Včera sme vás informovali o softvérovej aktualizácii pre Samsung Galaxy S10, ktorý prinášal okrem iného novinky a vylepšenia fotoaparátu. Update však so sebou niesol aj celý rad chýb, kvôli ktorým bola kórejská spoločnosť nútená šírenie aktualizácie pozastaviť. Teraz sa však znovu dostáva do obehu a predchádzajúce chyby by už mali byť opravené.

Hlavne vylepšenia fotoaparátu

Aktualizácia sa znovu objavila vo Švajčiarsku, pričom práve tu bol prvýkrát spozorovaný aj pôvodný update. Je ale veľmi pravdepodobné, že v najbližších hodinách a dňoch sa aktualizácia dostane aj na ďalšie trhy vrátane nášho. Nová verzia systému prináša jasnejší nočný režim či možnosť používania funkcie Live Focus s tele-photo objektívom.

Samsung Galaxy S10 fotoaparát

Nechýbajú ďalšie novinky

Update so sebou prináša množstvo ďalších vylepšení a optimalizácií, no práve nové funkcie fotoaparátu sú tými najväčšími zmenami. Ak aktualizácia dorazila už aj k vám, dajte nám vedieť v diskusii pod článkom, či ste spozorovali nejaké ďalšie zmeny.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
14.8.2019
Zdroj: SamMobile via GSMArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+