MojAndroid

Ďalší májový update pre rad Galaxy S10 prináša užitočnú funkciu do aplikácie fotoaparátu. Okrem toho nechýba ani májová bezpečnostná záplata a žiaľ, aj zopár chýb, ktoré u niektorých používateľov spôsobujú zamŕzanie aplikácií, poprípade celého zariadenia.

Skvelé funkcie, avšak s chybičkami

Tou spomínanou novinkou v aplikácii fotoaparátu je podpora panoramatického režimu ako pre primárny snímač, tak aj pre širokouhlý, a to v plnom rozlíšení 12 megapixelov. Doteraz ste mohli s týmto “wide-angle” fotoaparátom robiť videá a využívať ho ako senzor pre hĺbku ostrosti, pre vylepšený “bokeh” efekt pre portrétny režim.

Modelový rad Galaxy S10 dostáva systémovú aktualizáciu minimálne raz za mesiac.

Panorámy budú vyzerať o trošku inak podľa toho, akým snímačom ich vytvoríte. Nanešťastie aktualizácia tentokrát nie je v žiadnom prípade dokonalá a zamrzia vyššie spomenuté problémy, kvôli ktorým sa daný update nemusí ani dostať na slovenské zariadenia a možno bude odložený na dobu, dokým sa problémy nevyriešia.

Pokiaľ ste aktualizáciu držiacu tieto novinky už náhodou obdržali, dajte nám v komentároch vedieť, či sa vyskytujú spomínané problémy.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Rad smartfónov Galaxy S10 dostáva aktualizáciu, ktorá vylepší nočné fotky
Náš tip
Samsung Galaxy S10 sa na internete objavil v sýtočervenej farbe
Náš tip
Samsung: Vymeňte svoj starý Galaxy S za nový s cenou nižšou až o 420 eur

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+