MojAndroid

Tohtoročné vlajkové smartfóny Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e spoločnosti Samsung sú už nejakú dobu v predaji a teraz dostávajú svoju prvú spoločnú softvérovú aktualizáciu. Táto aktualizácia prináša okrem niekoľko opráv a vylepšení aj marcovú bezpečnostnú záplatu systému Android. Tá opravuje 8 kritických systémových chýb. Aktualizácia je zatiaľ dostupná v Nemecku, Veľkej Británii a čoskoro by sa mala dostať aj na ďalšie európske trhy vrátane slovenského.

Jej číselné označenie pre model Galaxy S10e je G970FXXU1ASC8G973FXXU1ASC8 pre Galaxy S10 a G975FXXU1ASC8 pre Galaxy S10+. Nainštalovať ju môžete formou OTA updatu. Veľkosť je menej ako 500 MB. Okrem opravy chýb a zlepšenia stability systému, vylepšuje aj stabilitu aplikácie fotoaparátu a vylepšuje výkon bezdrôtového nabíjania Wireless Powershare. Práve bezdrôtové reverzné nabíjanie je spoločná vlastnosť trojice vlajkových lodí. Líšia sa ale veľkosťou displeja (v prípade Galaxy S10e aj s nižším rozlíšením), batérie, počtom snímačov kamier a u Galaxy S10e aj podporou Samsung DeX.

Náš tip
RECENZIA Samsung Galaxy Watch Active: Správna voľba pre športovcov
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.3.2019
Zdroj: SamMobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+