MojAndroid

Samsung vydal správu, v ktorej informuje majiteľov zariadení Galaxy S a Galaxy Tab o tom, že tieto zariadenia nakoniec nedostanú očakávaný update na verziu Android 4.0 Ice Cream Sandwich(ISC). Na konci decembra spoločnosť informovala, že problém s pamäťou a slabšie technické parametre zariadení ich donútili k zastaveniu vývoja aktualizácie na najnovšiu verziu OS Android. Pre Galaxy S sa pripravuje tzv. “Value Pack”, čo znamená sprístupnenie niektorých funkcií z Android ICS, ako napríklad zlepšenie prehliadania webových stránok, nové widgety a lepší multi-tasking. Ďalšie nové funkcie neboli potvrdené.

Samsung Galaxy S

Samsung už začal s aktualizáciou na zariadeniach Galaxy S2, verzia Android 4.0 sa pripravuje aj pre Galaxy Note a nové tablety zo série Galaxy Tab.

Zdroj: The Next Web Foto: Samsung

 

6.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+