MojAndroid

Aktualizované 3. apríla 2019

Viacero z vás sa sťažovalo, že máte svoj Samsung Galaxy Note 9 zakúpený v Orangei a stále nemáte aktualizáciu. Dnes nás na jej prítomnosť aj pre zariadenia z Orangeu upozornil náš čitateľ Peťo. Ten tiež vlastní Samsung Galaxy Note 9 a kúpil ho u oranžového operátora, aktualizácia mu nabehla len dnes. Ak ju teda ešte nemáte, skúste sa pozrieť do nastavení, možno vám ju ponúkne aj váš smartfón.

Aktualizované 23. januára o 12:40:

Po vlajkovej lodi S9 prišiel aj tabletofón Samsung Galaxy Note 9. Aktualizácia so systémom Android 9.0 Pie a novou nadstavbou One UI sa začala šíriť aj na Slovensku. Ide o skutočne veľkú aktualizáciu, takže aj v tomto prípade odporúčame pre jej stiahnutie použiť rýchlu a stabilnú Wi-Fi sieť a pri inštalácii sa ubezpečiť, že máte dostatočne nabitý telefón.

Za tip ďakujeme čitateľovi Matejovi!

Pôvodný článok:

Majitelia jedného z najlepších smartfónov minulého roku Samsung Galaxy Note 9 sa dočkajú novoročného darčeku. Android 9.0 Pie pre toto zariadenie opúšťa fázu beta programu a postupne by sa mala jeho stabilná verzia s označením N960FXXU2CRLT dostať na všetky trhy. Prvým je nemecký a po ňom by mali nasledovať ďalšie. Galaxy Note 9 tak nasleduje model  Galaxy S9, ktorý už dostal stabilnú verziu tohto systému na viacerých európskych trhoch.

Posledná betaverzia Android 9.0 Pie pre Galaxy Note 9 pritom bola prakticky finálna a mala veľkosť iba 95 MB. Na dostupnosť stabilnej verzie by vás mal smartfón sám upozorniť. Pokiaľ ste nedočkavý, tak si ju môžete overiť v nastaveniach pod položkou Aktualizácia softvéru. Android 9.0 Pie pre Samsung Galaxy Note 9 prináša všetky funkcie tejto verzie systému a taktiež najnovšiu januárovú bezpečnostnú záplatu. Samozrejmosťou je aj oprava niektorých chýb alebo vylepšenie kvality snímkov fotoaparátu. 

Náš tip
Samsung Galaxy M30 zrejme vydrží na jedno nabitie aj pár dní.

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+