MojAndroid

Majitelia jedného z najlepších smartfónov minulého roku Samsung Galaxy Note 9 sa dočkajú novoročného darčeku. Android 9.0 Pie pre toto zariadenie opúšťa fázu beta programu a postupne by sa mala jeho stabilná verzia s označením N960FXXU2CRLT dostať na všetky trhy. Prvým je nemecký a po ňom by mali nasledovať ďalšie. Galaxy Note 9 tak nasleduje model  Galaxy S9, ktorý už dostal stabilnú verziu tohto systému na viacerých európskych trhoch.

Posledná betaverzia Android 9.0 Pie pre Galaxy Note 9 pritom bola praktický finálna a mala veľkosť iba 95 MB. Na dostupnosť stabilnej verzie by vás mal smartfón sám upozorniť. Pokiaľ ste nedočkavý, tak si ju môžete overiť v nastaveniach pod položkou Aktualizácia softvéru. Android 9.0 Pie pre Samsung Galaxy Note 9 prináša všetky funkcie tejto verzie systému a taktiež najnovšiu januárovú bezpečnostnú záplatu. Samozrejmosťou je aj oprava niektorých chýb alebo vylepšenie kvality snímkov fotoaparátu. 

Náš tip
Samsung Galaxy M30 zrejme vydrží na jedno nabitie aj pár dní.
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
 • Vlado

  Note 9 od Telekomu zatiaľ nič

 • Mario

  Note 9 orange, nic

 • Peter Kmec

  Brandované telefóny (Telekom, Orange…) môžu dostať aktualizáciu neskôr kvôli úpravám SW od operátora…

 • mirecnet

  Samsung Galaxy S9+ od Orange stale nic…

 • Jan Rescak

  S9+ zatial nic.

 • Ing Stanislav Roháč

  Bude aj na Note 8 ?

+