MojAndroid

Juhokórejský výrobca Samsung sa príkladne stará aj o svoje vlajkové zariadenia. Novú bezpečnostnú aktualizáciu teraz dostáva aj známy vlajkový smartfón Samsung Galaxy Note 8. Jej súčasťou je práve tohtoročný májový bezpečnostný balíček pre systém Android a nadstavbu Samsung Experience.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | VIDEORECENZIA

Samsung Galaxy Note 8

Nová softvérová aktualizácia prináša viaceré vylepšenia na poli zraniteľností a opravy chýb. Veľkosť samotnej aktualizácie je viac ako 709 MB a tak pre jej stiahnutie odporúčame stabilné a neobmedzené internetové pripojenie. Kódové označenie aktualizácie je N950FXXU3CRE5 / N950FOXM3CRE5 / N950FXXU3CRE1. Aktualizáciu môžete skontrolovať aj manuálne prostredníctvom nastavení vášho smartfónu.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA
Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: Takto hodnotíte telefón v používateľských recenziách

Dostali ste už novú softvérovú aktualizáciu? Akú verziu zabezpečenia používate na vašom Android smartfóne? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
2.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+