MojAndroid

Katalóg Android telefónov a tabletov na našom webe obsahuje stovky rôznych zariadení, ktoré môžete okrem iného aj porovnávať a prezerať si ich špecifikácie. Tiež ich ale môžete hodnotiť vašimi vlastnými Používateľskými recenziami. Tých ste už napísali takmer 3000, čo je skutočne dosť na to, aby si ostatní čitatelia mohli spraviť nezávislý názor, ktorý im určite pomôže pri kúpe nového zariadenia.

Náš tip
Používateľské recenzie: Tieto telefóny hodnotia naši čitatelia najčastejšie | TOP 10

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 mal po známom probléme predchodcu veľmi ťažkú úlohu, dokázať, že Note zariadenia stále patria medzi to najlepšie, čo trh so smartfónmi ponúka. Smartfón ponúka obrovský, 6,3″ Super AMOLED displej s rozlíšením až 2960 x 1440 pixelov a pomerom strán 18,5:9, ktorý je natiahnutý takmer po celej prednej časti telefónu. Výkon zabezpečuje procesor Qualcomm Snaprdragon 835, ktorý spolupracuje so 6 GB RAM. Veľkosť vnútorného úložiska činí 64/128/265 GB a nezabudlo sa ani na podporu pamäťových kariet. Duálny fotoaparát patrí medzi to najlepšie, čo môžeme medzi smartfónmi nájsť. Čerešničkou na torte je dotykové pero, ktoré posúva možnosti Samsungu Galaxy Note 8 na úplne inú úroveň.

Ako hodnotíte telefón vy?

V našom Android katalógu píšete okrem názorov k smartfónu Samsung Galaxy Note 8 aj hodnotenia ďalších zariadení. Okrem hodnotenia konštrukcie, dizajnu, výkonu, ceny, displeja, výdrže batérie a fotoaparátu má každý používateľ možnosť napísať aj krátku, alebo aj dlhšiu recenziu so zhrnutím skúseností z používania. Vďaka tomu má každý ďalší používateľ možnosť prečítať si reálne skúsenosti so zariadením, a to často aj po niekoľkých mesiacoch používania.

Náš tip
Novinka: Zoraďte si smartfóny v katalógu aj podľa hodnotenia čitateľov | BLOG REDAKCIE


Súhrn skúseností používateľov, spolu s desiatkami ďalších recenzií nájdete v našom Android katalógu. Ak chcete aj vy pridať recenziu na svoje zariadenie a podeliť sa o svoje skúsenosti, môžete tak spraviť veľmi jednoducho. Prejdite do nášho Android katalógu a pohľadajte v ňom vaše zariadenie. Následne kliknite na záložku Recenzie a vyberte možnosť Pridať recenziu.

Novinkou je možnosť pridať používateľskú recenziu kliknutím na “+” v pravom hornom rohu, prípadne kliknutím na zelené tlačidlo “+” na obrazovke vášho smartfónu.

9.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+