MojAndroid

Samsung tento rok vydal dve vlajkové lode dvoch rozdielnych sérií smartfónov. Galaxy S9 a Galaxy Note 9. Počas predstavenia novinky z radu S Samsung predstavil aj dve nové funkcie fotoaparátu zariadenia. Prvou z nich je superspomalené video, ktoré dokáže nahrávať až s 960 snímkami za sekundu, druhou sú špeciálne AR Emoji, ktoré sa vedia hýbať na základe pohybu vašej tváre.

 

S bezpečnostnou aktualizáciou prichádza aj superspomalené video

Samsung Galaxy Note 8 momentálne dostáva septembrovú bezpečnostnú aktualizáciu, ktorá toho ponúka viac. Okrem samotnej aktualizácie sa používatelia môžu tešiť aj na novinky v podobe týchto dvoch funkcií zo smartfónov, Samsung Galaxy S9 a Samsung Galaxy Note 9. Superspomalené video dokáže Samsung Galaxy Note 9 nahrávať v HD rozlíšení pri  960  snímkoch za sekundu po dobu 0,2 sekundy v automatickom režime, prípadne 0,4  sekundy v HD rozlíšení pri 480 snímkoch za sekundu v manuálnom režime. Ohľadom fps či rozlíšenia superspomaleného videa v prípade Samsungu Galaxy Note 8 zatiaľ informácie nemáme, takže nevieme, ako presne to funguje. Budeme si musieť počkať na aktualizáciu, ktorá sa bude uvoľňovať postupne.

Samsung Galaxy Note 8 dostáva aj AR Emoji. Funguje to veľmi jednoducho. Urobíte si selfie fotografiu a smartfón vám vytvorí vášho kresleného avatara, ktorý sa následne hýbe podľa toho, ako sa hýbe vaša tvár v reálnom čase. Aktualizáciu už dostávajú zariadenia vo Francúzsku, jeden z používateľov hovorí, že rozlíšenie superspomaleného videa je 720p a vyzerá úplne rovnako, ako to zo Samsungu Galaxy S9.

Náš tip
Samsung Galaxy Note 9 vs Samsung Galaxy Note 8 | POROVNANIE

 

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+