MojAndroid

Ešte poriadne ani neuľahol popol po predstavení vlajkových lodí Samsung Galaxy S7 a S7 edge a už tu máme informácie o ďalšej veľkej udalosti, ktorú pre nás Samsung chystá. Objavili sa totiž dohady o tom, kedy uvidíme nový tabletofón Samsung Galaxy Note 6. Ako obyčajne, Samsung si toto predstavenie nechal na druhú polovicu roku, no až doteraz sme nemali indíciu o tom, kedy to presne bude.

Známy zdroj uniknutých informácií @evleaks teraz ale odhalil, že novinka by mala byť predstavená v polovici augusta. To by minimálne zodpovedalo tomu, ako Samsung priniesol svoj tabletofón vlani. Samsung Galaxy Note 5 spolu so smartfónom Galaxy S6 Edge+ boli predstavené 13. augusta 2015.

note5-8.0

Samozrejme, zatiaľ nemáme k dispozícii žiadne ďalšie informácie potvrdzujúce tento časový harmonogram, no pre kórejského výrobcu by aj v tomto prípade dávalo zmysel predstaviť tabletofón o čosi skôr ako po iné roky. Samsung Galaxy Note 6 bude mať dostatok času na to, aby si získal pozornosť verejnosti, keďže neskôr v septembri počas konferencie IFA 2016 sa budú ďalší výrobcovia predbiehať v tom, kto prinesie lepšiu novinku. A čo môžeme od nového tabletofónu očakávať? Zatiaľ toho tiež veľa nevieme, no možno sa dočkáme portu USB-C, odolnosti voči vode či príslušenstva v podobe vylepšeného headsetu Gear VR. A možno sa tento model bude aj predávať v Európe, ostáva nám iba dúfať.

Zdroj: Evan Blass via Android Authority

12.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+