MojAndroid

Po aktualizácií aktuálnych vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a S8+ prichádza júlová bezpečnostná aktualizácia aj na model Samsung Galaxy Note 4, ktorý bol pôvodne predstavený ešte v septembri 2014. Je zaujímavé sledovať aktualizáciu na tri roky starý smartfón a rozhodne to nie je štandardom v rámci výrobcov Android smartfónov.

Náš tip
Samsung Galaxy S6 Edge dostáva novú aktualizáciu s vylepšeniami

Aktualizácia prichádza s kódovým označením N910FXXS1DQG5 a má veľkosť približne 200 MB. Ide o bezpečnostnú aktualizáciu, ktorá prináša celkovo 65 vylepšení v rámci systému Android a ďalších 16 vylepšení v rámci firmvéru z dielne spoločnosti Samsung.

Svojou výbavou nesklame ani v roku 2017

Smartfón Samsung Galaxy Note 4 ponúka 5,7″ Super AMOLED displej s rozlíšením 1440 x 2560 pixelov, 3 GB RAM, 32 GB interného úložiska či batériu s kapacitou 3220 mAh. Zadný fotoaparát ponúka rozlíšenie 16 MPix a predná “selfie” kamera následne 3,7 MPix. Všetky technické špecifikácie spolu s používateľskými recenziami si môžete prečítať v našom katalógu Android smartfónov.

Náš tip
Unikli rendery Samsung Galaxy Note 8. Prichádza Infinity displej
Kliknutím na obrázok môžete zobraziť používateľské recenzie.

Ak vám ešte neprišlo upozornenie pre stiahnutie novej aktualizácie, môžete ju vyhľadať manuálne v rámci nastavení vášho smartfónu. Používate model Samsung Galaxy Note 4? Dostali ste už novú bezpečnostnú aktualizáciu? Akú bezpečnostnú aktualizáciu máte k dispozícii na vašom Android smartfóne? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: sammobile

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
22.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+