MojAndroid

Pripravovaný smartfón Samsung Galaxy Note 8 prichádza na ďalších uniknutých snímkach. Tento krát ide o render spoločnosti pre výrobu krytov a iného príslušenstva pre smartfóny. Spoločnosť BGR dostala niektoré detaily ohľadom zariadenia a na báze týchto informácií postavila veľmi pravdepodobnú podobizeň nového smartfónu.

Čítačka odtlačkov prstov vzadu a duálny fotoaparát

Náš tip
Samsung Galaxy S6 Edge dostáva novú aktualizáciu s vylepšeniami

Na obrázkoch môžeme vidieť zaoblený Infinity displej a minimálne rámčeky okolo displeja (podobne ako v prípade aktuálnych vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 a S8+). Na prednej strane ešte nájdeme množstvo senzorov vrátane prednej kamery či skenera očnej dúhovky. Nechýba senzor pre reguláciu jasu a notifikačná LED diódu. Konštrukcia pôsobí mierne hranatejším dojmom oproti smartfónom zo série Samsung Galaxy S8.

Na zadnej strane ponúka smartfón duálny fotoaparát s LED bleskom a snímačom srdcovej frekvencie. Vedľa blesku je umiestnená čítačka odtlačkov prstov, tentokrát je však oddelená jedným rámikom od ostatných prvkov v rámci zadnej steny.

Náš tip
Samsung oficiálne potvrdil dátum predstavenia Galaxy Note 8

Podľa predošlých informácií má smartfón ponúknuť 6,3″ Infinity displej, 6 GB RAM či batériu s kapacitou 3300 mAh. Samsung Galaxy Note 8 by sa mal dostať do predaja približne v septembri 2017 a jeho predstavenie sa pravdepodobne uskutoční na akcii Samsung Unpacked a to už 23. augusta 2017.

Zdroj: engadget

22.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+