MojAndroid

Pripravovaný tabletofón Samsung Galaxy Note 3, ktorý očakáva mnoho používateľov Android zariadení sa objavil v databáze Bluetooth Special Interest Group. Organizácia Bluetooth SIG dohliada nad štandardom Bluetooth a zabezpečuje vzájomnú kompatibilitu tisícok zariadení pri využívaní tejto technológie. Výrobcovia tak sú povinní registrovať svoje produkty do verejnej databázy, čo sa zvyčajne deje tesne pred predstavením zariadenia verejnosti.

Samsung-Galaxy-Note-10
ilustračný obrázok

Samozrejme, predchádzajúce správy nám prezradili, že pripravovaný tabletofón Galaxy Note 3 bude predstavený 4. septembra pred veľtrhom IFA 2013. Registrácia v spomínanej databáze však potvrdzuje, že zariadenie je pripravené na predstavenie a tiež môže potvrdiť predchádzajúcu správu portálu SamMobile, podľa ktorej bude Note 3 v predaji v rovnakom mesiaci. Ak sa chcete dozvedieť viac o špekuláciách a únikoch informácií v spojení s novou generáciou Galaxy Note, stačí kliknúť na tento odkaz, kde nájdete všetky články. 

Zdroj: androidauthority

24.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+