MojAndroid

Spoločnosť Samsung predstavil svoje tohtoročné vlajkové smartfóny Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e len pred niekoľkými dňami, ale ani to nebráni médiám špekulovať, čo prinesie ďalší vlajkový model Samsung Galaxy Note 10. Server PhoneArena teraz zosumarizoval dostupné špekulácie a vytvoril podľa nich 3D rendery možnej podoby tohto smartfónu.

Samsung Galaxy Note 10 sa na renderoch opiera o dizajn Samsungu Galaxy S10 5G. Smartfón je vyobrazený v štyroch farbách – žltej, zelenej, svetlomodrej a fialovej. Takéto farebné varianty sú málo pravdepodobné, ale minimálne zelená farba, ktorá pripomína smartfón Essential Phone, by bola pekným spestrením.

Podobne ako v modeli Galaxy S10 5G aj na renderoch Galaxy Note 10 tvoria fotoaparát 4 snímače v horizontálnej polohe. Pokiaľ by boli ich parametre rovnaké ako v Galaxy S10 5G, tak by sa malo jednať o 12 megapixelový snímač so svetelnosťou f/1.5 a OIS, 12 megapixelový telefoto snímač s 2x optickým zoomom a OIS, 16 megapixelový ultraširokouhlý snímač a ToF senzor pre skenovanie 3D objektov.

Na prednej strane nájdeme obrovský displej bez rámčekov s dierou pre duálnu selfie kameru. Snímač odtlačkov by sa mal nachádzať priamo v displeji.

Pero S-pen sa na renderoch nijako nelíši od predošlej generácie. Porovnať rendery so skutočným zariadením budeme môcť bohužiaľ najskôr v auguste.

Náš tip
Dodávky Samsungov Galaxy S10 sa môžu z dôvodu vysokého dopytu oneskoriť
Náš tip
O Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+ je na Slovensku najvyšší záujem v histórii spoločnosti
7.3.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+