MojAndroid

Nové vlajkové lode od Samsungu sa tešia vysokému záujmu zo strany používateľov v Českej republike a na Slovensku. Z tohto dôvodu môže dôjsť k oneskoreniu dodávok a je možné, že niektoré predobjednávky budú vybavené neskôr.

Kvôli možnému oneskoreniu dodávok Samsung predlžuje dobu, počas ktorej môžu noví zákazníci požiadať o bonus v podobe slúchadiel Samsung Galaxy Buds. Pre ich získanie potrebujete doklad o kúpe, ktorý by ste v prípade oneskorených dodávok nedostali načas a o slúchadlá by ste nemohli požiadať.

Termín o dodanie dokladov o kúpe bude predĺžený z 22.3 na 7.4.2019. Zmena tiež prebehne na stránkach samsung-bonus.eu. Stále však platí podmienka registrácie do 7.3., na tomto dátume sa nič nemení.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Aká je cena súčiastok Samsungu Galaxy S10+?
Náš tip
O Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+ je na Slovensku najvyšší záujem v histórii spoločnosti
Náš tip
Ako fotí smartfón Samsung Galaxy S10+? | FOTOmánia
6.3.2019
Zdroj: Samsung

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+