MojAndroid

Po rokoch testovania, sledovania fanúšikovských konceptov a rôznych únikov informácií sme konečne svedkami ohybných smartfónoch, ktoré sú dostupné na predaj. Ich cena je však zatiaľ veľmi vysoká, sú nepreverené a ľudia im príliš neveria. Samsung Galaxy Fold prešiel testom, v ktorom bolo dokázané, že skutočne nie je dôvod obávať sa jeho ohybného tela.

Cena naznačuje výbornú kvalitu

Samsung Galaxy Fold, ktorého cena je stanovená na 1 980 amerických dolárov, prešiel testom jeho ohybného tela. V ňom vydržal 200 000 poskladaní bez jedinej ujmy. Za predpokladu, že denne stokrát telefón poskladáte, Samsung Galaxy Fold vám má postačiť na 5 rokov používania. Podľa slov Samsungu sa im tak podarilo nasimulovať päťročné používanie v priebehu jedného týždňa. Spoločnosť tak chce ukázať kvalitu spracovania ich luxusného Infinity Flex displeja, ktorý je základnou a neodmysliteľnou súčasťou tohto modelu.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Bude takto vyzerať Samsung Galaxy Note 10?
Náš tip
Skladací Xiaomi Mi Fold na novom krátkom videu
Náš tip
Tieto Samsung zariadenia už oficiálne obdržiavajú Android 9.0 Pie
29.3.2019
Zdroj: Neowin

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+