MojAndroid

V tomto rok sa spoločnosť Samsung začala čoraz viac angažovať aj vo sfére audio príslušenstva. Nedávno v spolupráci s AKG predstavila nový rad klasických veľkých slúchadiel, ktoré sú pastvou pre uši nejedného audiofila. Ešte pár mesiacov dozadu však predstavila aj plnohodnotného konkurenta pre populárne AirPody spoločnosti Apple.

Lepší zvuk a oprava chyby

Tento konkurent nesie názov Samsung Galaxy Buds a krátko po jeho predstavení ste ho mohli získať zdarma. Samsung totiž tieto bezdrôtové slúchadlá rozdával k predobjednávkam smartfónov modelového radu Galaxy S10. Okrem toho ste si ale tento šikovný gadget mohli aj normálne zakúpiť, a to za cenu 149 €. Za tú ponúkajú skutočne veľa, pričom si používatelia po celom svete nevedia vynachváliť ich konštrukčné spracovanie. Vďaka tomu výborne sadnú do uší a ani pri vykonávaní športových aktivít z nich nevypadávajú. Nemenej pozitívne je hodnotená aj výdrž či možnosť ovládania prehrávania pomocou dotykov.

Okrem tohto všetkého však Samsung Galaxy Buds majú aj dobre hrať, čo dokazuje aj naša písaná recenzia. Vďaka najnovšej aktualizácii firmvéru, ktorá sa nedávno začala šíriť prostredníctvom aplikácie Galaxy Wearable, sa však kvalita zvuku má ešte o čosi vylepšiť. Zároveň majú byť vylepšiené aj telefonické hovory, ktoré tak budú ešte pohodlnejšie než tomu bolo doposiaľ. Samsung nezabudol ani na riešenie menších chybičiek a problémov. Update teda opravuje chybu, ktorá nastala bezprostredne po aktivácii priestorového zvuku.

Verzia: 2.2.24.19031361
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2.24.19031361
Aktuálna cena: Zdarma
27.6.2019
Zdroj: PhoneArena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+