MojAndroid

Všetci fanúšikovia značky Samsung by si určite mali zapísať dátum 17. máj. Práve v tento deň o 19:00 prinesie #SamsungFutureStore ďalší stream na facebookovom profile Samsungu

Aktuálnou témou bude výber najlepšieho televízora pre váš osobitý lifestyle. Neviete si vybrať z pestrej ponuky výrobcu? Tak nezmeškajte tento stream, počas ktorého sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť.

Chýbať nebudú zaujímaví hostia ani skvelé televízory

Počas večera sa nielen zabavíte, ale aj bližšie spoznáte hostí moderátora Lukáša Hejlíka. Tešiť sa môžete na Karolínu Chromistekovú, Zorku Hejdovú alebo aj na Samsung experta Jana Pajera. Hlavnými hviezdami večera budú samozrejme televízory The Frame, The Serif a The Sero.

Samsung the Frame
Samsung The Frame | Zdroj: Samsung

Vyhrajte Samsung The Freestyle

Aby toho nebolo málo, chýbať nebude ani súťaž. Nielenže sa dozviete kopec nových informácií o horúcej novinke, multifunkčnom a ľahko prenosnom  projektore The Freestyle, budete ho môcť rovno aj vyhrať. 

Ako na to? Stačí, ak budete stream komentovať. V závere budú spomedzi všetkých komentujúcich vyžrebovaní šťastní výhercovia.

Nezabudnite! Stream začína už 17. mája o 19:00 na facebookovej stránke Samsungu.

17.5.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+