MojAndroid

Majitelia nových tohtoročných vlajkových lodí od Samsungu si už určite zvykli na funkciu Always on display. Tá je teraz neoficiálne dostupná aj pre iné Samsung zariadenia so systémom Android 7.x Nougat.

Funkcia, ktorá zobrazuje nonstop v monochromatickom šetriacom režime čas, dátum, stav batérie a notifikácie, je dostupná u vlajkových modelov Samsungu od minuloročnej generácie Galaxy S7. Pokiaľ ale vlastníte iný model od Samsungu, beží vám na ňom minimálne Android Os 7.0 Nougat a nemáte tam túto funkciu, môžte si ju dopriať s pomocou člena XDA Sachin Kumar53. Nie je k tomu potreba žiadne povolenia alebo root zariadenia. Stiahnite si dve aplikácie Always On Display a Always on Display Plugin Service.  Tie nainštalujete a následne už prejdete iba v telefóne do Nastavenia -> Displej kde nájdete funkciu Always On, ktorú si môžete zapnúť a následne podla svojej vôle nastaviť.

zdroj: XDA

24.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+