MojAndroid

Majitelia Xperií dostali minulý rok, pred Vianocami, zaujímavý darček. Na cloudovej službe Box mohli využiť priestor až 50 GB na ukladanie fotografií, videí a rôznych iných multimediálnych súborov.

Aj keď sa zdalo, že táto ponuka je časovo obmedzená, opak je pravdou a majitelia Xperií tento priestor získavajú na „celoživotné obdobie“.

Prístup k tomuto priestoru je pomerne jednoduchý, ak vlastníte nejaký model Xperie po modeloch X 10. Stačí sa prihlásiť z Xperie do cloudovej služby Box, do 31. decembra 2012, a priestor s veľkosťou 50 GB bude váš.

Pripomeňme len, že služba Box je cloudový ukladací priestor, ktorý poskytuje zdieľanie, ukladanie a upravovanie obsahu uloženého na tomto cloude. Box umožňuje vyhľadávanie a k súborom môžete pristupovať aj v offline režime. Na cloudoý priestor aplikácie Box ľahko nahráte všetok svoj multimediálny, ale i iný, obsah smartfónu alebo tabletu. Navyše Box poskytuje chránený prístup prostredníctvom 4 miestneho prístupového kódu v prípade, že by ste o svoj telefón alebo tablet nejakým spôsobom prišli.

Obmedzenia tejto služby sú len pre modely Xperia X10 mini a X10 mini Pro a pre všetky zariadenia s Androidom nižším ako 2.1.

Zdroj, foto: Blog.sonymobile.com

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

29.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+