MojAndroid

Slovenský krypto-investičný líder Fumbi má už vyše 100 000 používateľov, ktorí budú mať vďaka novej aplikácii teraz potenciál krypta po ruke kedykoľvek. Aplikácia sa stala do 24 hodín od zverejnenia najsťahovanejšou aplikáciou v kategórii financie.

Fumbi ponúka svojim používateľom možnosť jednoducho, bezpečne, efektívne a už od 50 € investovať do kryptomien. Na výber majú niekoľko produktov: najobľúbenejším je Fumbi Index Portfólio, s ktorým môžete investovať do celého portfólia top preverených kryptomien. Fumbi algoritmus v ňom rebalansuje vašu investíciu tak, aby kopírovala rast celého trhu a nemuseli ste sa spoliehať na jednotlivé kryptoaktíva. Tento najobľúbenejší produkt priniesol v roku 2021 používateľom dvojnásobne vyššie výnosy než investícia do samotného bitcoinu.

Fumbi
Zdroj: Fumbi

Okrem toho si môžu vybrať kryptomeny podľa vlastného uváženia s produktom Fumbi Vlastná Voľba. Zvoliť si môžete medzi kryptomenami Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Cardano či Avalanche. Stále obľúbenejším je aj produkt Fumbi Bitcoin a Zlato, s ktorým investujú do bitcoinu aj do kryptomeny PAX Gold, ktorá je krytá reálnym stabilným zlatom.

S Fumbi appkou môžu robiť používatelia vklady aj výbery, uvidia aktuálne hodnoty svojich Fumbi účtov aj ceny jednotlivých kryptomien.

O Fumbi

Spoločnosť Fumbi vznikla v roku 2018, aby priniesla krypto bližšie k ľuďom, a odvtedy získala už vyše 100 000 používateľov. Okrem Slovenska funguje aj v Českej republike, Poľsku a po novom aj v Maďarsku. S Fumbi si nemusíte zakladať vlastné peňaženky, pretože bezpečne uloží kryptomeny za vás. Používa platformu Ledger Vault, čo je jedno z najlepších riešení úschovy na svete.

Pridajte sa k viac ako 100 000 používateľom Fumbi a využite potenciál kryptomien. S aplikáciou Fumbi budete mať krypto pod palcom už na pár klikov a od 50 €.

31.5.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+