MojAndroid

Fanúšikov aplikácie RunKeeper PRO určite poteší aktualizácia, o ktorej dnes oficiálnym emailom informovali jej tvorcovia. Už ste si niekedy želali, aby ste si po nainštalovaní aplikácie na nový telefón, mohli stiahnuť všetky svoje aktivity z web stránky? S novou verziou aplikácie sa táto vaša túžba stala skutočnosťou.

Celá vaša história na stránke RunKeeper.com za teraz synchronizuje s Android aplikáciou vo vašom telefóne. Ak pridáte, vymažete alebo zmeníte existujúcu aktivitu na webe, zmeny sa automaticky prejavia aj v telefóne. Platí to, samozrejme, aj naopak.

Želáme všetkým veľa nabehaných/nabicyklovaných/naplávaných kilometrov…

Zúčastnil by si sa aktívne súťaže o naj športovca s aplikáciou RunKeeper?

Loading ... Loading ...

Your entire activity history on RunKeeper.com is now synchronized with your RunKeeper Android app. If you add, delete or update an activity on your through the RunKeeper website, it will appear on the RunKeeper Android app and vice versa.
25.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+