MojAndroid

Roofbot je jednou z tých hier, ktoré vyčnievajú krásnou grafikou, jednoduchými animáciami a oddychovým herným konceptom, ktorý ale zaťaží vašu myseľ. Táto nová hra nemá za úlohu len potrápiť vaše mozgové závity, ale aj zachrániť planétu, ktorú váš robot obýva. Jedná sa o pomerne čerstvý titul a len pred nedávnom dorazil na Google Play.

Planéta robotov je v nebezpečí a Roofiemu, hlavnému hrdinovi, musíte pomôcť, aby ju zachránil. Ako mu pomôžete? Musíte správny energický predmet vložiť do vhodného slotu, aby ste udržali rovnováhu planéty. Avšak čím ďalej sa dostanete, tým viac musíte premýľať nad vašími najbližšími krokmi, aby ste prešli levelom.

Roofbot

Roofbot má vyše 100 levelov, pri ktorých vás doprevádza príjemná relaxačná hudba. Počas vašej výpravy narazíte aj na zlých uber-botov, ktorí kradnú všetkú energiu planéty pre svoje vlastné dobro a prispievajú tak k pádu ekosystému. Vďaka postupne náročnejším levelom, pri tejto hre zaručene strávite veľa času.

Roofbot je dostupný na Google Play zadarmo, ale nechýbajú aj reklamy a mikrotransakcie, ktoré síce nemusíte využiť, ale uľahčia váš postup v hre.

Verzia: 2.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0.3
Aktuálna cena: Zdarma
7.11.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+