MojAndroid

Je to takmer presne štyri roky, odkedy sa v obchode Play objavila hra Blitz Brigade. Vtedy šlo o animovanú strieľačku podobnú titulu Team Fortress 2, no určenú pre mobilné zariadenia. Teraz sa v obchode Play objavila novinka Rival Tactics, ktorá je pokračovaním úspešnej legendy. Okrem názvu sa však úplne zmenil aj herný princíp.

Strieľačku vystriedala stratégia

Hoci Rival Tactics si zachováva vtipnú animovanú grafiku, princíp hry je úplne nový. Miesto klasickej strieľačky ide skôr o stratégiu. Hoci aj tu budete s nepriateľom po sebe strieľať, nebudete priamo ovládať vaše jednotky. Skôr budete rozmýšľať nad tým, aké jednotky použijete v akom množstve a v akej situácii, aby ste dobyli súperovu základňu.

Moderná hra v každom zmysle slova

Vďaka tomuto hernému princípu sa Rival Tactics dosť podobá na tituly typu Clash Royale. K dispozícii budete mať veľké množstvo jednotiek, budete sa zlepšovať a budovať nové vojská a snažiť sa poraziť nepriateľov v súbojoch 1 na 1.

Samozrejmosťou sú v takomto prípade aj mikrotransakcie, ktorých je v hre obrovské množstvo. Ako vždy, aj tu platí, že ich využívať nemusíte, no in-app nákupy vám môžu vo veľkej miere pomôcť napredovať. Je teda iba na vás, či sa rozhodnete do hry investovať alebo nie. V každom prípade, hru Blitz Brigade: Rival Tactics si môžete vyskúšať úplne zadarmo a stiahnete ju aj prostredníctvom nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

5.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+