MojAndroid

TSF Shell Pro 3D launcher sa pripravuje už nejaký ten mesiac a naposledy sme o ňom písali ešte v polovici decembra minulého roka. Na vývoj nového používateľského prostredia sa podujal tím vývojárov C3D, ktorý predstavil svoj projekt TSF Shell Pro 3D. Ten má svojim používateľom ponúknuť bohaté funkcie, nové používateľské prostredie a nové zážitky z používania smartfónu. Môžeme tu hovoriť doslova o revolúcii, pretože doteraz sa neobjavila žiadna podobná aplikácia, ktorá by ponúkla obdobné ovládanie, funkcie alebo grafiku. Demonštráciu nového launchere sme mohli vidieť aj na videu.

Výbornou správou je, že TSF Shell Pro 3D je po dlhom čakaní takmer hotový a na Android Markete by sa mal objaviť do konca februára. Informovali o tom vývojári na svojom blogu. Stihnú to načas alebo sa termín bude posúvať? Veríme, že do konca tohto mesiaca si budeme nový launcher môcť vyskúšať všetci. Otázne je, koľko bude stáť a koľko sme ochotní zaňho zaplatiť.

21.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+